Group Block (2.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Group
uk: Група

en: Type
uk: Тип

en: Description
uk: Опис

en: Reset
uk: Скинути

en: Default
uk: Базово

en: All
uk: Все

en: Page
uk: Сторінка

en: Published
uk: Опубліковано

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Changed
uk: Змінено

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Apply
uk: Застосувати

en: Blocks
uk: Блоки

en: Delete block
uk: Видалити блок

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Edit block
uk: Редагувати блок

en: Asc
uk: Зрост

en: Dropbutton
uk: Кнопка розкривання
