Group Block (2.0.0-alpha2) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Title
de: Titel

en: Group
de: Gruppe

en: Create block
de: Block erstellen

en: Blocks
de: Blöcke

en: This field has been disabled by the plugin to guarantee the functionality that's expected of it.
de: Dieses Feld wurde vom Plugin deaktiviert, um die Funktionalität zu gewährleisten, die vom Plug-In erwartet wird.
