Group Block (2.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Group
pl: Grupa

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Reset
pl: Resetuj

en: Default
pl: Domyślny

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Published
pl: Opublikowane

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Create block
pl: Stwórz blok

en: Blocks
pl: Bloki

en: Delete block
pl: Usuń blok

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Edit block
pl: Edytuj blok

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Dropbutton
pl: Przycisk rozwijany
