Group Block (3.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Title
da: Titel

en: Group
da: Gruppe

en: Description
da: Beskrivelse

en: Reset
da: Gendan

en: Default
da: Standard

en: All
da: Alle

en: Page
da: Side

en: Published
da: Udgivet

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Changed
da: Ændret

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Apply
da: Udfør

en: Blocks
da: Blokke

en: Delete block
da: Slet blok

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Edit block
da: Redigér blok

en: Asc
da: Stigende

en: Dropbutton
da: Dropknap
