Group Block (3.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Group
fa: گروه

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: توضیحات

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: All
fa: همه

en: Page
fa: صفحه

en: Published
fa: منتشر شده

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Apply
fa: تایید

en: Blocks
fa: بلوک‌ها

en: Delete block
fa: حذف بلوک

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی
