Group Block (3.0.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Group
fil: Grupo

en: Type
fil: Uri

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Default
fil: Pamantayan

en: All
fil: Lahat

en: Page
fil: Pahina

en: Published
fil: Inilathala

en: Blocks
fil: Mga tipak
