Group Block (3.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Group
nn: Gruppe

en: Description
nn: Beskriving

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Default
nn: Standard

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Published
nn: Publisert

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Apply
nn: Bruk

en: Create block
nn: Lag blokk

en: Blocks
nn: Blokkar

en: Delete block
nn: Slett blokk

en: - All -
nn: - Alle -
