Group Block (3.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (19 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Group
ta: குழுமம்

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Default
ta: இயல்பான

en: All
ta: எல்லா

en: Page
ta: பக்கம்

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Blocks
ta: பகுதி

en: Delete block
ta: பகுதியை அழி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
