Group Block (3.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Group
am: ቡድን

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Default
am: ነባሪ

en: Page
am: ገጽ

en: Published
am: የታተመ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Blocks
am: ጥምረቶች

en: Delete block
am: ጥምረቱን አጥፋ
