Group Block (3.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Group
be: Група

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Reset
be: Скінуць

en: Default
be: Прадвызначана

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Published
be: Апублікавана

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Apply
be: Ужыць

en: Blocks
be: Блокі

en: Delete block
be: Выдаліць блок
