Group Block (3.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Default
bg: По подразбиране

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Published
bg: Публикувано

en: Apply
bg: Търси

en: Blocks
bg: Блокове

en: Delete block
bg: Изтриване на блок
