Group Block (3.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Group
bs: Grupa

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Published
bs: Objavljeno

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni

en: Blocks
bs: Blokovi

en: Delete block
bs: Obriši blok
