Group Block (3.0.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Blocks
dz: སྡེབ་ཚན་ཚུ་

en: Delete block
dz: སྡེབ་ཚན་བཏོན་གཏང་
