Group Block (3.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Group
el: Ομάδα

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Blocks
el: Μπλοκ

en: Delete block
el: Διαγραφή μπλοκ

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
