Group Block (3.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (24 entries)

en: Title
es: Título

en: Status
es: Estado

en: Group
es: Grupo

en: Type
es: Tipo

en: Description
es: Descripción

en: Reset
es: Restablecer

en: Default
es: Por defecto

en: All
es: Todo(s)

en: Page
es: Página

en: Published
es: Publicado

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Changed
es: Modificado

en: Unpublished
es: Sin publicar

en: Apply
es: Aplicar

en: Create block
es: Crear bloque

en: Blocks
es: Bloques

en: Delete block
es: Borrar bloque

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: « First
es: « Primero

en: Last »
es: Último »

en: Edit block
es: Editar bloque

en: Dropbutton
es: Desplegable
