Group Block (3.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Group
fi: Ryhmä

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Reset
fi: Palauta

en: Default
fi: Oletus

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Published
fi: Julkaistu

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Apply
fi: Käytä

en: Blocks
fi: Lohkot

en: Delete block
fi: Poista lohko

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »
