Group Block (3.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Type
is: Slag

en: Description
is: Lýsing

en: Reset
is: Tómstilla

en: Default
is: Standard

en: All
is: Øll

en: Page
is: Síða

en: Published
is: Útgivið

en: Unpublished
is: Ikki givið út

en: Blocks
is: Blokkar

en: Delete block
is: Strika blokk
