Group Block (3.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: סטטוס

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Reset
he: איתחול

en: Default
he: ברירת מחדל

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Published
he: מפורסם

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Changed
he: השתנה

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Apply
he: החל

en: Blocks
he: בלוקים

en: Delete block
he: מחיקת בלוק

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Edit block
he: עריכת בלוק

en: Asc
he: סדר עולה
