Group Block (3.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Page
hy: Էջ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: Delete block
hy: Ջնջել բլոկները
