Group Block (3.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Desc
ka: აღწერა

en: Blocks
ka: ბლოკები

en: Delete block
ka: ბლოკის წაშლა

en: - All -
ka: - ყველა -
