Group Block (3.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Reset
kk: Ысыру

en: Default
kk: Стандартты

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Published
kk: Жарияланған

en: Blocks
kk: Блоктар

en: Delete block
kk: Блокты жою
