Group Block (3.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Default
mn: Анхны утга

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Blocks
mn: Хавтангууд
