Group Block (3.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Delete block
my: block ကိုပယ်ဖျက်ရန်

en: - All -
my: - အားလုံး -
