Group Block (3.0.0-alpha1) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Delete block
or: ବ୍ଲକ ଅପସାରଣ
