Group Block (3.0.0-alpha1) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Group
si: සමූහය

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
