Group Block (3.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Default
sl: Privzeto

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Published
sl: Objavljeno

en: Blocks
sl: Bloki

en: Delete block
sl: Izbriši blok
