Group Block (3.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Default
sr: Подразумевано

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: Unpublished
sr: Необјабљено
