Group Block (3.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Group
sv: Grupp

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Reset
sv: Återställ

en: Default
sv: Förvald

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Published
sv: Publicerad

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Changed
sv: Ändrad

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Apply
sv: Applicera

en: Blocks
sv: Block

en: Delete block
sv: Radera block

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Edit block
sv: Redigera block

en: Asc
sv: Stigande

en: Dropbutton
sv: Snabbvalsknapp
