Group Block (3.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Group
tr: Grup

en: Type
tr: Tip

en: Description
tr: Açıklama

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Default
tr: Varsayılan

en: All
tr: Tümü

en: Page
tr: Sayfa

en: Published
tr: Yayında

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Changed
tr: Değişti

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Apply
tr: Uygula

en: Blocks
tr: Bloklar

en: Delete block
tr: Blok sil

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Edit block
tr: Bloğu düzenle

en: Asc
tr: Artan

en: Dropbutton
tr: Açılır düğme
