grouper (8.x-5.0) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Type
bg: Тип

en: Date
bg: Дата

en: Message
bg: Съобщение

en: No log messages available.
bg: Няма лог. съобщения

en: Name
bg: Име

en: Host
bg: Хост

en: Location
bg: Местоположение

en: Severity
bg: Строгост

en: Count
bg: Брой

en: Other
bg: Други

en: People
bg: Потребители
