grouper (8.x-5.0) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Type
bn: টাইপ

en: Date
bn: তারিখ

en: Message
bn: বার্তা

en: No log messages available.
bn: কোন লগ বার্তা নেই।

en: Name
bn: নাম

en: Module
bn: মডিউল

en: Host
bn: হোস্ট

en: Location
bn: অবস্থান

en: People
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
