grouper (8.x-5.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: No log messages available.
fr: Aucune entrée du journal n'est disponible.

en: Name
fr: Nom

en: Issue
fr: Ticket

en: Host
fr: Hôte

en: Location
fr: Emplacement

en: Severity
fr: Importance

en: Count
fr: Décompte

en: Other
fr: Autre

en: People
fr: Personnes

en: EMail
fr: Courriel

en: Log data is corrupted and cannot be unserialized: @message
fr: Les données du journal sont corrompues et ne peuvent pas être dé-sérialisées : @message
