grouper (8.x-5.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Date
gu: તારીખ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Name
gu: નામ

en: Location
gu: સ્થાન

en: Other
gu: અન્ય

en: People
gu: લોકો
