grouper (8.x-6.0) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Type
ar: النوع

en: Date
ar: التاريخ

en: Message
ar: الرسالة

en: No log messages available.
ar: لا توجد رسائل سجل.

en: Name
ar: الاسم

en: Error
ar: خطأ

en: Module
ar: الوحدة

en: Host
ar: المستضيف

en: Location
ar: الموضع

en: Severity
ar: الحدة

en: Count
ar: العدد

en: Warning
ar: تحذير

en: Other
ar: آخر

en: Notice
ar: إعلام

en: Info
ar: معلومات

en: People
ar: الأشخاص

en: Debug
ar: تنقيح

en: Emergency
ar: حالة طارئة

en: Alert
ar: تنبيه

en: Critical
ar: حرج
