grouper (8.x-6.0) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Type
el: Τύπος

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Message
el: Μήνυμα

en: No log messages available.
el: Δεν υπάρχουν μηνύματα στο ημερολόγιο συστήματος.

en: Name
el: Όνομα

en: Error
el: Σφάλμα

en: Module
el: Μονάδα

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Severity
el: Σοβαρότητα

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Other
el: Άλλο

en: Notice
el: Ειδοποίηση

en: Info
el: Πληροφορίες

en: People
el: Χρήστες

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: Emergency
el: Έκτακτη ανάγκη

en: Alert
el: Συναγερμός

en: Critical
el: Κρίσιμο
