grouper (8.x-6.0) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Type
hr: Vrsta

en: Date
hr: Datum

en: Message
hr: Poruka

en: No log messages available.
hr: Nema poruka u zapisniku.

en: Name
hr: Naziv

en: Error
hr: Greška

en: Module
hr: Modul

en: Host
hr: Poslužitelj

en: Location
hr: Lokacija

en: Severity
hr: Ozbiljnost

en: Count
hr: Broj

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Other
hr: Ostalo

en: People
hr: Korisnici

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka
