grouper (8.x-6.0) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Type
os: Тип

en: Date
os: Датæ

en: Message
os: Хъусинаг

en: No log messages available.
os: Системон журналы хъусинæгтæ нæй.

en: Name
os: Ном
