grouper (8.x-6.0) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Type
sl: Tip

en: Date
sl: Datum

en: Message
sl: Sporočilo

en: No log messages available.
sl: V zapisniku ni sporočil.

en: Name
sl: Ime

en: Error
sl: Napaka

en: Host
sl: Gostitelj

en: Location
sl: Mesto

en: Severity
sl: Resnost

en: Count
sl: Število

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Info
sl: Podatki

en: People
sl: Uporabniki

en: Debug
sl: Razhroščevanje
