grouper (8.x-6.0) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Type
sv: Typ

en: Date
sv: Datum

en: Message
sv: Meddelande

en: No log messages available.
sv: Inga loggmeddelanden tillgängliga.

en: Name
sv: Namn

en: Issue
sv: Avvikelse

en: Error
sv: Fel

en: Module
sv: Modul

en: Host
sv: Värd

en: Location
sv: Plats

en: Severity
sv: Grad

en: Count
sv: Antal

en: Warning
sv: Varning

en: Example
sv: Exempel

en: Other
sv: Övriga

en: Notice
sv: Notering

en: Info
sv: Information

en: People
sv: Personer

en: Debug
sv: Felsök

en: EMail
sv: E-post

en: Emergency
sv: Nödsituation

en: Alert
sv: Larm

en: Critical
sv: Kritisk
