grouper (8.x-6.0) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: Type
th: ประเภท

en: Date
th: วันที่

en: Message
th: ข้อความ

en: No log messages available.
th: ไม่มี Log

en: Issue
th: เล่มปี

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Host
th: โฮสต์

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Severity
th: ระดับความรุนแรง

en: Count
th: จำนวน

en: Warning
th: การเตือน

en: Other
th: อื่นๆ

en: Distribution
th: การแจกแจง (Distribution)

en: Notice
th: แจ้งให้ทราบ

en: Info
th: ข้อมูล

en: People
th: บุคคล

en: Emergency
th: กรณีฉุกเฉิน

en: Alert
th: แจ้งเตือน

en: Critical
th: วิกฤติ
