grouper (8.x-6.01) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Type
af: Tipe

en: Date
af: Datum

en: Message
af: Boodskap

en: No log messages available.
af: Geen logboodskappe beskikbaar.

en: Name
af: Naam

en: Error
af: Fout

en: Host
af: Masjien

en: Location
af: Ligging

en: Severity
af: Strengheid

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Other
af: Ander

en: People
af: Mense
