grouper (8.x-6.01) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: Type
am: ዓይነት

en: Date
am: ቀን

en: Message
am: መልእክት

en: Name
am: ስም

en: Error
am: ስህተት

en: PHP
am: ፒኤችፒ

en: Location
am: ቦታ
