grouper (8.x-6.01) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Type
fi: Tyyppi

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Message
fi: Viesti

en: No log messages available.
fi: Yhtään lokimerkintää ei ole saatavilla.

en: Name
fi: Nimi

en: Issue
fi: Numero

en: Error
fi: Virhe

en: Module
fi: Moduuli

en: Host
fi: Isäntä

en: Location
fi: Sijainti

en: Severity
fi: Vakavuus

en: Count
fi: Laskuri

en: Warning
fi: Varoitus

en: Example
fi: Esimerkki

en: Other
fi: Muu

en: Notice
fi: Huomio

en: Info
fi: Tieto

en: People
fi: Käyttäjät

en: Debug
fi: Debuggaa

en: Emergency
fi: Hätätila

en: Alert
fi: Varoitus

en: Critical
fi: Kriittinen
