grouper (8.x-6.01) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Type
he: סוג

en: Date
he: תאריך

en: Message
he: הודעה

en: No log messages available.
he: לא קיימות הודעות יומן.

en: Name
he: שם

en: Error
he: שגיאה

en: Module
he: מודול

en: Host
he: שם שרת

en: Location
he: מיקום

en: Severity
he: חוּמרה

en: Count
he: כמות

en: Warning
he: אזהרה

en: Other
he: אחר

en: Notice
he: הודעה

en: Info
he: מידע

en: People
he: משתמשים

en: Debug
he: אתר באגים

en: Emergency
he: חירום

en: Alert
he: אתרעה

en: Critical
he: קריטי
