grouper (8.x-6.01) - en to kn translation catalogue (22 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Module
kn: ಘಟಕ

en: Host
kn: ಅತಿಥೇಯ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Example
kn: ಉದಾಹರಣೆ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Distribution
kn: ವಿತರಣೆ

en: Notice
kn: ಸೂಚನೆ

en: Info
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: People
kn: ಜನರು

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ

en: Lookup
kn: ಲುಕ್ಅಪ್

en: Emergency
kn: ತುರ್ತು

en: Alert
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Critical
kn: ಸಂದಿಗ್ಧ
