grouper (8.x-6.01) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Type
lt: Tipas

en: Date
lt: Data

en: Message
lt: Žinutė

en: No log messages available.
lt: Nėra įrašų.

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Issue
lt: Leidinys

en: Error
lt: Klaida

en: Module
lt: Modulis

en: Host
lt: Serveris

en: Location
lt: Vieta

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Count
lt: Skaičius

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Other
lt: Kiti

en: Notice
lt: Įspėjimas

en: Info
lt: Informacija

en: People
lt: Žmonės

en: Debug
lt: Derinimas

en: Critical
lt: Kritinė
