grouper (8.x-6.01) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Type
sq: Lloji

en: Date
sq: Data

en: Message
sq: Mesazhi

en: No log messages available.
sq: Asnjë log mesazhesh në dispozicion.

en: Name
sq: Emri

en: Error
sq: Gabim

en: Location
sq: Vendodhja

en: Severity
sq: Rendësia

en: Count
sq: Numri

en: Other
sq: Tjetër
