grouper (8.x-6.0) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Type
az: Növ

en: Date
az: Tarix

en: Message
az: Mesaj

en: No log messages available.
az: Heç bir jurnal mesajı əlçatan deyil.

en: Name
az: Ad

en: Error
az: Səhv

en: Module
az: Modul

en: Location
az: Məkan

en: Severity
az: Ciddilik

en: Count
az: Say

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Other
az: Digər

en: Notice
az: Xəbərdarlıq

en: Info
az: Məlumat

en: People
az: İnsan

en: Debug
az: Debaq

en: Emergency
az: Təcili

en: Alert
az: Xəbərdarlıq

en: Critical
az: Kritik
