grouper (8.x-6.01) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Date
da: Dato

en: Message
da: Meddelelse

en: No log messages available.
da: Ingen logbeskeder til rådighed.

en: Name
da: Navn

en: Issue
da: Udgave

en: Error
da: Fejl

en: Module
da: Modul

en: Host
da: Værtsnavn

en: Location
da: Lokation

en: Severity
da: Grad

en: Count
da: Antal

en: Warning
da: Advarsel

en: Example
da: Eksempel

en: Other
da: Anden

en: Notice
da: Notifikation

en: People
da: Personer

en: EMail
da: E-mail

en: Emergency
da: Nødsituation

en: Alert
da: Advarsel

en: Critical
da: Kritisk
