grouper (8.x-6.01) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Type
hu: Típus

en: Date
hu: Dátum

en: Message
hu: Üzenet

en: No log messages available.
hu: Nincs egyetlen rögzített esemény sem.

en: Name
hu: Név

en: Issue
hu: Feladat

en: Error
hu: Hiba

en: Module
hu: Modul

en: Host
hu: Kiszolgálónév

en: Location
hu: Helyszín

en: Severity
hu: Szint

en: Count
hu: Mennyiség

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Example
hu: Példa

en: Other
hu: Egyéb

en: Distribution
hu: Disztribúció

en: Notice
hu: Megjegyzés

en: Info
hu: Infó

en: People
hu: Emberek

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: EMail
hu: E-mail

en: Emergency
hu: Vészhelyzet

en: Alert
hu: Riasztás

en: Critical
hu: Kritikus

en: Log data is corrupted and cannot be unserialized: @message
hu: A rendszernapló szerializált adatai sérültek, így nem lehet őket kiértelmezni: @message
